pasifik-services-dusakabin

Duşakabin Sistemleri

Günümüzde teknolojinin gelişmesine paralel olarak banyo ürünlerinin çeşitliliği de artmıştır. Geliştirilen bu banyo ürünleri arasında duşakabinler de yer almaktadır. Son yıllarda evlere giren ve oldukça popüler olan bu banyo ürününün pek çok faydası bulunmaktadır.

Duşakabin, banyoların temiz kalmasını sağlayan en önemli ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünler sayesinde banyo ile duş alma alanı ayrılır ve banyonun içerisinde yer alan diğer eşyaların zarar görmesinin önüne geçilir. Banyolarda bulunan çamaşır makinesi gibi elektronik aletlerin duşakabin sayesinde su ile teması önlenir ve çok daha uzun süre boyunca kullanılmaları sağlanır.

Daha Temiz Banyolar

Duşakabin, banyoların daha temiz bir görünüm almasını sağlaması ve eşyaların zarar görmesini önlemesinin yanında, banyo dekorasyonu için mükemmel bir dekordur. Siz de banyonuzun çok daha temiz ve düzenli görünmesini sağlamak için duşakabin modellerimiz arasından en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Temperli Cam Nedir?

Bir diğer adı güçlendirilmiş cam ya da güvenlik camı olan bu cam çeşitleri, normal camlara kıyasla kırılmaya daha fazla dayanıklıdır. Normal camlar kırılma sonrası keskin parçacıklara ayrılıp yaralanmalara neden olabilir. Temperli camlar ise kırıldıklarında küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılırlar.

Hava Tabakalı Camlar

Hava tabakalı camlar, cam yüzeyinden ısı kaybını önlemek amacıyla üretilirler. Isı kaybını önlemenin gerektirdiği konstrükslyon biçimi aynı zamanda sesin geçişini de önemli ölçüde engelleyebilmektedir.

Mat Camlar

Matlaştırma işlemi camın yüzeyini pürüzlendirerek saydamlığını bozduğundan camın arkasını göstermemesini sağlar.

Kristal Camlar

Kristal camlar kurşun oksit içeren camlardır. Kristal cam, nispeten yumuşak olması nedeniyle işlenmeye daha uygun bir cam türüdür. Kurşun oksit camlara berraklık vermesi ve camın ışık geçirgenliğini artırması nedeni ile cam franülüne dahil edilmektedir.

Duşakabin Türleri

Duşakabinler, günümüzde her zevke her renge ve her dekora hitap edecek çeşitliliktedir. Firmalar, özellikle her evin görünümüne ve dekoruna uyum sağlaması için çalışmaktadır. Son yıllarda kullanımları giderek yaygınlaşan bu ürünler, daha pratik ve konforlu hale gelmektedir.

Hemen hemen her eve ve dekora hitap etmesi için pek çok duşakabin modeli imal edilmektedir. Bu modeller arasında; cam duşakabinler, polistren duşakabinler ve compact duşakabinler yer almaktadır. Bunun yanında menteşeli, sürgülü ve küvetli duşakabin çeşitleri de bulunmaktadır.

Duşakabin Fiyatları

Duşakabin fiyatları ise modele ve istenen özelliklere değişiklik göstermektedir. Özellikle duşakabinin camdan ya da pleksi malzemeden üretilmiş olması, kullanılan camın kalınlığı ve duşakabin zemininde küvet kullanılıp kullanılmaması, duşakabin fiyatlarını etkilemektedir. Siz de banyonuz için duşakabin yaptırmayı düşünüyorsanız duşakabin modellerini inceleyebilir, banyonuza ve bütçenize göre bir tercih yapabilirsiniz

Ürün Kataloğumuz

Construction-Brochure-Sample

2019 Kataloğumuza aşağıdaki indirilebilir linkten ulaşabilirsiniz.

Ürün Kataloğu