pasifik-services-jakuzi

Jakuzi Sistemleri

Jakuziler aslında birer banyo küvetleridir. Ancak daha geniş kapsamlı ve sağlık açısından fayda sağlayan kullanım özellikleri de sunması sebebiyle, sıradan küvetlerden farklı ve donanımlıdırlar. Jakuzilere, özelliği itibariyle masaj yapabilen küvet demek yanlış olmaz.

Jakuzi içine bakıldığında, suyun püskürtülebileceği belli noktalar göze çarpar, jet adı verilen bu noktalardan, jakuzi motoru sayesinde, basınçlı hava ve su karışımı püskürtülür. Güçlü motorların, yumuşak darbelerle, vücuda masaj yaparcasına suyu hareketlendirmesi, bünyede hidroterapi etkisi sağlar.

Jakuzi Özellikleri Nelerdir?

Günümüzde jakuzi kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Özellikle spa ve otellerde daha çok gördüğümüz jakuziler, giderek yaşam alanlarımızda da yerini almaya başladı. Peki, bu kadar çok hayatımızın içinde yer almasının nedeni nedir, özellikleri ve yararları nelerdir?

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzun ömürlü jakuzi için birinci sınıf malzemelerden üretilen jakuziler kadar kurulumda son derece önemlidir. Bu konuda profesyonel hizmet sunan firmamız, kurulum öncesi ve sonrası her daim müşteri odaklı hizmet sunmaktadır. Adresinize geldiğimizde uzman çalışanlarımız zemin analizi yapmakta ve kurulum öncesi birçok detaya dikkat etmektedir.

Jakuzinin Faydaları Nelerdir?

Yorgunluğu atmanızda önemli etkisi olduğu gibi deri üzerinde bulunan gözeneklerin açılmasında da önemli faydaları vardır. Kaslarınızın gevşemesine yardımcı olmakta ve kısa sürede tüm yorgunluğunuzu üzerinizde atmanıza önemli katkıları vardır.

Jakuzi Nasıl Çalışır

Jakuzi çalışması için, küvet içine sıcak su doldurulması gerekmektedir. Emiş motorunu bir miktar geçmelidir ki, motor suyu hareketlendirebilsin. Motorlar Çalıştırıldıktan sonra, jetlerin içinden basınçlı su ve hava kabarcıkları çıktığı görülecektir.

Jetlerden çıkan suyun, basınç hızı ve kuvveti jakuzi içindeki ayar bölmesinden ayarlanabilmektedir. Ayrıca jakuzi özelliğine göre, termostat bulunan jakuzilerde, sıcaklık ayarı da belirlenebilir ve su istenilen sıcaklıkta tutulabilir.

Jakuzi çalıştırıldığında içinde bulunan kişinin vücuduna hafif ama oldukça etkili bir masaj gerçekleştirecek ve inanılmaz bir rahatlama seremonisi sunacaktır.

Ürün Kataloğumuz

Construction-Brochure-Sample

2019 Kataloğumuza aşağıdaki indirilebilir linkten ulaşabilirsiniz.

Ürün Kataloğu